SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali gjendet ne Dragodan tek TREGTIA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '17
Madhësia :
26 m²
ID e produktit :
123592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne Dragodan dhe posedon 26m2 dhe leshohet me qira, gjithashtu lokali posedon banjo.
Informata rreth publikuesit
Engjell
Prishtinë
045541554
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »