SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR SHITJE banesa 92.07m² në Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:04
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
123598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE banesa mbrapa stacionit policor në Ferizaj.

92.07m² | Sallon me kuzhinë | Shpajz | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon.

Në katin e dytë të objektit me ashensor, ndodhet kjo SUPER banesë me sipërfaqe 92.07m² e ndarë në 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, shpajz, banjo dhe koridor.

◦ Sistem të rrymës me KARTEL
◦ Muret e jashtme 40 cm
◦ Izolimi i jashtëm me tulla
◦ Laminat 12 mm
◦ Banesa me banese ndahet me 2 mure.

Kjo banesë ka pamje të mrekullueshme, gjithashtu ka afër stacionin policor, shkollën fillore dhe të mesme, supermarket, dyqanet e veshjes dhe elektronikës etj.

Çmimi:
Sipas marrëveshjes

Për më shumë informata
045 610 444 (+ Viber, Whatsapp)
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »