SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa e re ne Gjilan te spitali urgjentish, 77 m2
Çmimi :
€39,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
123621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa e re pa e perdorur,eshte ne shitje urgjentish,afer spitalit,stacionit avtobuzave,ne rugg per Ferizaj me 3 dhoma,balkon,dhe banjo,77 m2 (katror)
Informata rreth publikuesit
idriz
Gjilan
0038651456363
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »