SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
123627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Company: Alfest

Banesat jane afer shkolles "Mihail Grameno"
*Banesat jane ne punim e siper
Kan kuadratur 58m², 69.93m²,79.80m²,94.30 m² 103,96m², 105,28m²,
Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.
Per çdo informate shtese rreth banesave ju lutem kontaktoni permes numrit .
Tel:044966686, 049589042 ose
Facebook: Banesa Në Shitje Prishtinë\Fush Kosovë
Informata rreth publikuesit
Egzon
Fushë Kosovë
049589042
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »