SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera Banesa per zyre dhe per banim prej 120m2.
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
123643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera Banesa per zyre dhe per banim prej 120m2.
Banesa eshte ne qender te bororamizi gjindet ne katin perdhes,ka dy nivele,niveli i pare ka 3 hapsira pune + 1 banjo rreth 70m2,niveli i dyte ka 2 dhoma gjumi koridorin,banesa eshte me e lidhur me termokos,gjithsej 5 hapsira.
Qmimi per qera 1100euro i diskutueshem.
Per me shume info:
045401212 / 044518550 / 044309315 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »