SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira mbrapa HOTEl "SIRIUS".
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:52
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
123650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira mbrapa Hotel "SIRIUS", rruga "Tringe Smajli".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.

www.facebook.com/omegakosova/ 
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »