SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Meso Si ti Dergosh Shpalljet ne Facebook - Prishtina City
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
123666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiko Videon dhe meso si te dergosh shpalljen tuaj ne Facebook, nje menyr shum e leht dhe pa humbje kohe.

Sherbimet Tona Ofrohen me Sinqiritet dhe Besueshmeri.

Kliko ne Linkun me Poshte:

www.youtube.com/watch?v=7Lgcro69duk 

Na Kotnaktoni :

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »