SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 60ari tok per troje ne rrugen qe lidhet Fushkosov - Dardhi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
ID e produktit :
123697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 60ari tok per troje ne rrugen qe lidhet Fushkosov - Dardhisht ( Kryshevc ), Eshte 40m pergjat rruges gjansi. Prona ka qasje me rrym me uje dhe me kanalizim.

Prona eshte me flet poseduse ne Fushkosov me dokumentacion te rregullt. Te interesuarit mund te lajmrohen ne kete nr. te tel. 044 118 333.

Qmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
Mehdi
Obilic
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »