SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5.20 Ari tok ne Qagllavice - Kodi 0718
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:20
Madhësia :
520 m²
ID e produktit :
123707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Qagllavic - Kodi 0718

Lokacioni: te Media Center afer Lagjes Nic

Siperfaqe: 5.20 Ari

- Infrastruktur te Plot
- Largesia 400 metra prej rruges kryesore dhe 20 maetra prej rruges lidhese
- Vend i qete dhe ideal per te jetuar
- Me plan urbanistik rregullativ
- Flet poseduese

Çmimi: €11.500 Ari

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »