SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira 1500 m2
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
123722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka 1500 m2 dhe gjendet afer Grand Store-it, perballe objektit Proton Keramiks, me qasje ne rrugen kryesore si dhe ne rrugen e pasme. Objekti eshte i gatshem per shfrytezim prej korrikut 2016.
Informata rreth publikuesit
Xhafer
Prishtinë
049532378
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »