SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 98m² kati 3-te, ne Kalabri
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
123751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4dhomshe 98m² kati 3, në lagjen Kalabria Central Construction. Ka hapësirë të gjelbëruar, kënde për fëmijë e shetitore. Kompleksi ka leje ndërtimi, parkingje dhe garazhe nëntokësore, fasadë termoizoluese, 24 orë ujë, ashensor i sigurisë së lartë, dritare nga PVC me roleta, dyer nga druri, dyer të hyrjes të blinduara nga Dierre, Itali, parket masiv cilesor, pajisje kabllore: telefon, internet, TV kabllovik, shfrytëzim funksional i hapësirave, vëzhgim 24 orë me kamera. Banesa eshte e gatshme per banim, orientimi Lindje-Perendim. Banesa ka kete renditje:
– qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
– 3 dhoma te fjetjes
– 2 banjo
– koridori
– 2 ballkon
Qmimi eshte 850 euro per m², qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »