SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne DARDANI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Dardani te mobiluar ne teresi , pamje nga parku, kati i 2, 85m2.
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »