SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira MRAPA TEATRIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira Mrapa Teatrit e mobiluar ne teresi, ndertim i sapo perfunduar
Banesa posedon:
- Sallon me kuzhin dhe trepezari ndaras
- banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz dhe
- nje dhome
Banesa posedon edhe garazh

Kontakt_WatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »