SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Durres - Shkembi i Kavajes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Parking Privat
ID e produktit :
123760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen ne Durres konkretisht tek shkambi i kavajes ne largsi nga deti vetem 50 metra dhe nje vend shume atraktiv per pushime banesa posedon 65 m2 dhe gjindet ne katin e 2 ka dhomen e gjumit sallon me kuzhine,banjo dhe korridor ,po ashtu banesa eshte e mobiluar dhe me gjithe dokumentacionin ne rregull ,banesa posedon edhe parkingun per makine dhe liftin , Cmim me Marveshje :
INFO : 045 401 790 // Viber : +386 49 349 881 .
Informata rreth publikuesit
Avdyl
Podujeva
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »