SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shtepie Moderne me Qira ne Kodren e Trimave - Kodi 0542
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
123776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat Shtepie me Qira ne Kodren e Trimave - Kodi 0452

Lokacioni: mbi Policin afer Restorant Albana

Kati 1

Renditjet:

- Dhom
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Obor

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Alarm Sigurie ( e paguar per 1 vit nga pronari )
- Uj 24 H
- E sapomobiluar me mobile te reja dhe moderne
- Obor
- Hyrja eshte ndaras
- Shtepi e vequar

Ne cmim perfshihet uji dhe mbeturinat

Çmimi €200

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »