SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira në Arberi (Dragodan)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banes me qira në lagjen Arberi ish Dragodan te banesat e tregtis,te rruga kryesore,përball Maxi marketit.
Banesa i ka 90m2
dy dhoma gjumi
sallon me kuzhin
banjo+wc
shpajz dhe
garazh
Tel:044442969 ose 049556695
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »