SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 Banesa ne Bregun e Diellit/ Prishtinë
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
ID e produktit :
123825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1. Banesa 2 Dhomshe 3tin Kat ( Banesat e Bardha bllok 3 ) perball rruges te Xhambazët, Kuzhin me Ballkon, Salloni dhe Dhomë Gjumi me Ballkon 1 Toilett. Kuzhina mund te merret per 500€. Çmimi 65.000€.2. Banesa 2 Dhomshe 5tin Kat ( Banesat e Bardha bllok 6 ) perball Stadionit, Kuzhina e madhe me Ballkon, Dhome Gjumi dhe Sallon, Toilett. Çmimi 50.000€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mergita
Cologne, Germany
004915734485873
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »