SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Kalabri (Emshir)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Kalabri (emshir), te Hotel Nartel, afer stacionit te autobusave. Banesa gjendet ne katin e 4 dhe eshte e mobiluar.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine,
Dhome gjumi,
Ballkon,
Banjo.

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »