SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Mat 1 - afer Viva Fresh
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Mat 1, rruga Muharrem Fejza (afer Viva Fresh). Banesa gjendet ne katin e 5, eshte e mobiluar dhe posedon garazhe per veture.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
Shpajz,
Ballkon,
Banjo.

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »