SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne rrugen "B" ndertim i "Royal"-it
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
123848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rrugen "B" ndertim i "Royal"-it, banesa eshte ne katin e trete, me siperfaqe 118m2.
Banesa ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc dhe ballkon. Banesa ka pamje ne lindje, eshte e kycur ne nxemje qendrore te qytetit (Termokos), ka parking te mjaftueshem.
Cmimi eshte 110.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550/045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »