SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera afer HOTELIT SWISS DIAMOND
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira, ndertesa eshte ndertim i vjeter ne tersi e mobilume, e gatshme per banim.Ka 62m2
- dhome dite me kuzhine
- dhome gjumi
- koridor
- banjo
- shpajz
Kuzhina dhe banjo jane me dritare.gjithashtu eshte e pershtatshme edhe per zyre si zyre per noter ,avokat ,shoqata te ndryshme etj.
Qmimi eshte 250

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/190019 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »