SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Parking Rrugor
ID e produktit :
123891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesi m banesat ne ulijan nejra tek momento kati 3 dhe tjetra tek kolegji pjeter budi kati i 2 te gatshme per banim
Informata rreth publikuesit
Islam
Prishtinë
044197000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »