SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vile ne Brezovice
Çmimi :
€420,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
156 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht
ID e produktit :
123911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PER SHITJE: Villa në Brezovicë Ski Resort, pjesa më e bukur e Kosovës, si dhe pasuri të tjera reale. Phones: +381 (66) 940.9009 dhe +381 (64) 456.0777"

brezovicevilla.com 
Informata rreth publikuesit
Igor
Shtërpcë
+381669409009
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »