SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Qendër të Prishtinës me 152m2 si dhe lokalin me 35m2
Çmimi :
€720,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
152 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
123926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Qendër të Prishtinës me 152m2
si dhe lokalin me 35m2
plus oborrin në shfrytëzim
Kati 1

çmimi: 720.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »