SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 47m2 ne Dardani te Raifaisen Bank!Delta
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
123980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte dy dhomeshe dhe ndodhet ne katin e dyte te banimit.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »