SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese me qera me garazh_250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
123981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet Banesa me qira ne Bregun e Diellit, kompleksi "Puhiza"
Banesa ka 64m², kati 7 ,Lifti punon,Ndertim i ri
Banesa ka ketè renditje:

-Sallon me kuzhinè ( e cila do te jete e re)
-1 dhomè gjumi,
-1 banjo,
-1 ballkon
-1 garazhè nentokèsore,

!Ka sigurim dhe vezhgim me kamera 24 h, ujè 24 h, nxemje te qytetit, etj.

Çmimi: 250 €

Kontakt_viber_WhatsApp

045 19 00 19 ose 045 641-794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »