SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë 2+1 - Arbëri
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
123993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1 e mobiluar në lagjen Arbëria afër objektit të ri të Komunës së Prishtinës

73m² | 2 Dhoma gjumi | Ballkon | Mobiluar

_____
Banesa gjindet në katin e 6-të të një objekti të kompanisë Tregtia në rrugën Ahmet Krasniqi në Prishtinë

Ka sipërfaqe prej 73m² e shpërndarë në sallon të madh me kuzhinë, koridor, 2 dhoma gjumi, koridor banjo dhe një ballkon.

Banesa ofrohet e mobiluar si në foto, me kuzhinë italiane me të gjitha pajisjet si dhe me dysheme parket.

E veqanta e kësaj banese ështe pozita, orientimi nga lindja dhe pamja e papenguar drejt qytetit si dhe parkingu rrugor i rezervuar për banorët.

Çmimi 75'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #banese #shitje #arberi #tregtia
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »