SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITEN) BANESAT në Rr. Enver Maloku, në MATI I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten BANESAT në Rr. Enver Maloku, në MATI I, në Prishtinë.

- Ndërtimi sipas standardeve më të larta Europiane me materiale të cilësisë së lartë.

- Secila hyrje është e paisur me dy ashensore të kualitetit të lart, mundëson qasjen më të leht të banorëve.

- Objektet janë me dy nivele nëntoksore të parkingjeve dhe bodrumeve të standardit të lart.

- Objektet përmbajnë kryesisht banesa tredhomëshe, dyshomëshe dhe njëdhomëshe, të cilat janë me sipërfaqe nga (52m²) deri (150m²).

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »