SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 90m2 me qira në Ulpianë.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
124017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 90m2 me qira në Ulpianë.
Zyrja gjendet në lagjen Ulpiana perballë ish ambasadës Turke dhe është në katin Përdhesë.
Zyrja ka gjithsej 3 njësi pune, 1 banjo, 1 ballkon.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »