SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shishtje
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
ID e produktit :
124022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija edh 2 katshe 4 dhoma dhe eshe e vjeter . Xhendemi ne prizren rruga gjavit bajraktariPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gzim
+37745282656
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »