SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Zyre 100m2 me qira në Dardani.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:42
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
124024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 100m2 me qira në Dardani.
Zyra ka gjithsej 3 njësi pune, 1 Kuzhinë, 2 Ballkona, 1 Banjo dhe 1 Depo.
Zyra gjendet afër Termokosit dhe është në katin e I-rë.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »