SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
662 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
124026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 66m2 në lagjen Mati 1 .
Banesa është e gatshme për banim .
Banesa posedon : 1 Dhomë gjumi , Sallon+Kuzhin , Banjo , Ballkon dhe koridor te mjaftushëm , poashtu banesa posedon Nxemje Qëndrore ,Parking ,Ashensor , Ujë dhe Rrymë 24h.
Kontakti : 044 - 310 - 286 dhe 049 - 753 - 564
Informata rreth publikuesit
Behar
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »