SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet Banesen prej - 61m2 ne Katin e - 4 Banesa nodhet te Ish Motel Dyponi te staconi i Trenit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP
Shet Banesen prej - 61m2 ne Katin e - 4
Banesa nodhet te Ish Motel Dyponi te staconi i Trenit
Banesa esht e gaqme per banim me cilsi e me standarte shum te larta siq shifet dhe ka nje infrastruktur te plot .
Banesa ka nje renditje shum te bukur
-Banesat posedojn LIFT
-Banesat posedojn Parking
-Banesat posedojn Uj 24/or
-Banesat posedoj siguri Kamera vezhgimi 24/or
Andaj ju qe deshironi nje banes te till mos hezitoni na kontaktoni sa me par qmimi me marveshje .
Na Kontaktoni +38649699964 virber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Inmobile Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderi
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »