SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre,call center 140m2 me qera ne qender!Delta
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:50
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
124068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka 4 njesi,kuzhine dhe wc,ndodhet ne katin e pare.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »