SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me 37m2 ne Ulpiane.
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
124082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 37m2 me dokumenta faktike mbi 40m2 ne Ulpiane.
Banesa gjindet ne katin e 3 ,ka kete renditje ,sallon me kuzhine ,1 dhome gjumi,banjo,koridor,shpajz,eshte te banesat e YU programit,banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Qmimi 53.000euro i diskutueshem.
Per me shume info:
045 40 12 12 / 044 518 550 / 044 309 315 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »