SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj garsonjere me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
124084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj garsonjere me qera ne lagjen Ulpiana. E mobiluar dhe e renovuar. preferohet per cift apo familjar.
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
049805060
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »