SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera Shtepia me 260m2 ne Aktash.
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
124087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera Shtepia me 260m2 ne Aktash.
Shtepia ka 3 dhoma gjumi,2 dhoma te dites,kuzhine,banjo,ballkon,oborr,vend parkimi,eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim,gjindet afer menzes se studentave.
Qmimi per qera 900euro ,te perfshira shpenzimet.
Per me shume info:
045 40 12 12 / 044 518 550 / 044 309 315 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »