SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
38 ARI TOKE NE PRISHTINA E RE - HAJVALI
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
4200 m²
ID e produktit :
124102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 38 ari toke, gjenden afer zones Prishtina e Re jane planifkuar ndertimet e Presidences, Stadionit, AUK-se dhe insitucioneve te tjera, rreth 500m vije ajrore nga residenca e Pacollit, dhe 100m jashte rruges - Unazes se trete te qytetit. Pozicion dhe pamje atraktive kah qyteti i Prishtines dhe Liqeni i Badovcit. Vend i mrekullueshem me perspektive qe vazhdimisht i rritet vlera. Parcella kane rruge me kataster. Prone private, perkthimi behet menjehere. Tel Viber.044444110, ose Agejncionin Dion +37744147956
Informata rreth publikuesit
Ofertuesi
Prishtinë
044444110
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »