SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET DYQANIN {LOKALIN} PREJ 24m2 ne Qendren tregtare SEMITRONIX . Lokali nodhet ne katin e par Lokali ka qasje ne hyrje te Banesave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:33
Madhësia :
24 m²
ID e produktit :
124134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET DYQANIN {LOKALIN}
PREJ 24m2 ne Qendren tregtare SEMITRONIX .
Lokali nodhet ne katin e par
Lokali ka qasje ne hyrje te Banesave
Lokali ka nje siperfaqe prej 24m2 nje pamje shum bukur
Lokali nodhet ne hyrje te par
Lokali esht i pershtatshem per shum verimtari
Lokali ka dukumentacjon te kryar perkthimi i me nje hershem
Andaj ju qe deshironi ne lokal me prespektiv dhe me nje super qmim mos hezitoni na kontaktoni sa me par
Na Kontaktoni +38649699964 virber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Inmobile Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderi
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »