SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali te rruga B
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
124139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali te rruga B ne prishtine te Viva Fresh.Njera ane eshte kat perdhese ndersa asna tjeter kati i pare.Lokali posedon hapesire 45 m2,me leje ndertimi dhe eshte i gatshem Korrik 2016.
I pershtatshem per zhvillimin e qdo lloj veprimtarie biznesorePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Banesat
Prishtinë
37745-521-371
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »