SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 78m2 {GORENJE} Pej Agency home vip shet banesen ne katin e 6 ne objektin te hekurudha e Trenit apo objekti i Gorenjes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 78m2 {GORENJE} Pej
Agency home vip shet banesen ne katin e 6 ne objektin te hekurudha e Trenit apo objekti i Gorenjes
Banesa esht ndertim i ri dhe ka nje infrastruktur te plot dhe me te gjitha kushtet per banim
Banesat posedon dy Lifta
Banesat posedojn Parking
Banesat posedojn Mirmbajtje te objektit shakallave dhe jasht Objeki esht nen vezhgim te kamerave 24/or
Banesa esht e ndertuar me nje kulitet shum te lart
Banesa ka pamje ne dy anet e qytetit si nga rruga krysore si nga prapa
anadaj ju qe deshironi nje objekt me cilsi te lart dhe nje pozicjon shum te mir URDHERONI
Banesa ka ket renditje
2 - Dhoma Gjumi
1 - Sallon shum te madh
1 - Kuzhin
1 - Koridor madh
2 - Banjo
1 - Ballkona { terasa}
Andaj mos hezitoni na kontaktoni sa me par
Na Kontaktoni +38649699964 virber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Inmobile Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderi
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »