SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne bregun e diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
124153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera ne bregun e diellit Banesa gjendet afer shkolles fillore mbrapa postes se vogel tek banesat e kuqe Banesa gjendet ne katin e pare eshte e mobilur dhe ka ket renditje Koridor Kuzhin me trpezeri Dhom te madhe Banjo Ballkon Qmini me marrveshje Telefoni 045606097Fita

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fita
Prishtinë
045606097
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »