SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme banes me qera te Shkolla Teknike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
124158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet banesa me qira:
ADRESA: Rr. Enver Berisha (afer restaurant rinorit) te shkolla teknike
KATI 2
Siperfaqja: 150 m2
NR. I DHOMAVE TE GJUMIT: 3
QENDRIMI DITORE ME KUZHIN DHE TRYEZARI
1 BANJO KOMPLETE
2 BALLKONE
BANESA ESHTE E MOBILUAR KOMPLET
CMIMI: 500 (EURO) - ME KETE CMIME PERFSHIHEN TE GJITHA SHPENZIMET E NXEMJES, UJIT, RRYMES, MBETURINAVE

Kontakt_Viber_WhtasApp

045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »