SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 57m2 në Arbëria 3
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
124175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* Kompleksi Tregtia. Hyrja 11, Kati 8.\n* Pozita Jug-Perëndim, dmth ka diell (nxehtë dimrit), ndriçim maksimal dhe pamje të bukur.\n* Parkingu i përbashkët me kartelë për hyrje.\n* Mes rrugës së re që lidhet me rrethin e Dragodanit dhe ndërtesës së re të komunës.\n* Në këtë lagje ka kërkesë për banesa me qira. \n* Një dhomë gjumi dhe dhoma e ditës me kuzhinë/tryezari. Banjo, koridor, ballkon.
Informata rreth publikuesit
Daut
Pristina
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »