SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa extra lir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa extra lir prishtina e re afer spitalit amerikan -
PRIVATESI E VEQANTE-NGROHJA QENDRORE 24H-FURNIZIM ME UJE 24H-DHYSHEMEJA PARKET KLASIT I (IZOLIM AKUSTIK)-SHKALLET GRANIT KLASIT I-PLLAKAT ITALIANE KLASIT I-FASADA TULLA-1 DHE DEKOR / ME IZOLIM TERMIK -DYERT DHE DRITARET GJERMANE: GEALAN E-LOW -ASHENSOR: HYMERI & KLEMANLeje ndertimi- Ashensor modern- Siperfaqe gjelberuese- Parking nèntokèsor dhe rrugorè- Izolim me fasadè termike- Dritare gjermane te cilèsisè se lartè- Rezervuare uji - Sistem per shuarjen e zjarrit- Sistem te integruar TV kabllovik, e internet ne secilen dhomè- Ventilim modern ne kuzhinè dhe banjo- Depo nèntoksore (shupa) 2 deri 6 m² - Dyer te blinduara qeliku - Shteg biqikletash- Masa sigurie per femijè ne ballkone, lodra, dhe koridore, etj...Telefoni 044808011Banesa eshte 84,89 metra kati i 9
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044808011
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »