SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese ne qender
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
124202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender te qytetit - perball Hotelit Grand.
Ka 3 dhoma,banjo dhe ballkon me pamje ka Grandi.
Eshte e pershtatshme per zyre...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
+37745423444
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »