SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
124264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka kete radhitje:
- Dhome gjumi - 22m2
- Dhome gjumi - 11m2
- Kuzhine me Sallon - 20m2
- Ballkon 8m2 - Ballkon 2.5m2
- Banjo dhe WC ndaras - Korridore Siperfaqja faktike eshte 80m2. Banesa gjindet ne katin e 9 (kati i fundit). Lifti punon, eshte ndertim i vjeter dhe gjendet ne nje nder lokacionet me te mira ne Prishtine (ne Dardani afer shkolles fillore Dardania).
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044 217 578
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »