SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 4 dhomeshe ne B. te Diellit Relax 5
Çmimi :
€111,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
113 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
124278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4 dhomeshe (112, 75 neto) ne katin e shtate, ndertim i ri, e gatshme per banim.
Banesa ka dhomen e dites me kuzhine, 3 dhoma te fjetjes, garderobe, 2 banjo, shpajz, ballkon dhe korridorin. Banesa eshte ndertim i VG construction, objekti relax 5 qe gjendet ne Breg te Diellit, tek rrethi ne rrugen B, Mati 1, me pamje te bukur kah rrethi dhe rruga.
Banjo eshte e rregulluar vecmas me pllaka tjera nga porcelani (45 euro m2), po ashtu edhe parketi eshte i cilesise me te larte prej bungu (60 euro m2), te rregulluara me pagese shtese nga pronari.

Per informata shtese thirrni ne tel 044/ 188 366.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Prishtinë
044 188366
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »