SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti me qira
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:46
Madhësia :
830 m²
ID e produktit :
124286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet objekti me qera me siperfaqe 390m2 podrum me hyrje e parking 500m2 te veqante, dhe 440m2 kati perdhese me hyrje e parking 300m2 te veqante. Objekti gjindet ne rrugen prishtine -mitrovice km 6Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
Prishtinë
044578677
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »