SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qera - Super e mobiluar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
124303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banese me qera ne lagjen Arberia, Perball Ambasades Amerikane.

- Ne cmim perfshihen :

1. Parkingu nentokesorë per veture
2. Shpenzimet e ujit,
3. Shpenzimet per largimin e mbeturinave
4. Mirembajtja jashtme e objekit
5. Lifti 3 kartela.
6. Alarmi kunder vjedhjes ( Delta Security )
7. Internet/Wirless
8. Kabllovik ( IPKO ose Kujtesa ).

Ne cmim nuk perfshihet vetem pagesa e rrymes.

- Cmimi 600 Euro per banese me nje dhome gjumi dhe 700 Euro per banese me dy dhoma gjumi.
Informata rreth publikuesit
Andri
Prishtinë
37744123637
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »